Posted in Uncategorized

Dy shenjat më me fat për sot, e enjte 3 shtator 2020

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme, 3 shtator 2020.9.2 LUANI Dita e sotme do jete e mrekullueshme për të gjithë….

Continue Reading Dy shenjat më me fat për sot, e enjte 3 shtator 2020
Posted in Uncategorized

Nuk mund t’i rezistosh joshjes dhe sharmit të tyre/ Shenjat më sensuale të horoskopit

Demi Padyshim që është shenja më sensuale e zodiakut. Mënyrat e saj janë tërheqëse, ajo arrin të pushtojë me forcën e karakterit të saj, të…

Continue Reading Nuk mund t’i rezistosh joshjes dhe sharmit të tyre/ Shenjat më sensuale të horoskopit
Posted in Uncategorized

Burri dhe familja s’e dinë që kam punuar eskortë’. Sekretet që këta njerëz do të donin të mos zbuloheshin kurrë

toggle menu ‘Burri dhe familja s’e dinë që kam punuar eskortë’. Sekretet që këta njerëz do të donin të mos zbuloheshin kurrë ‘Burri dhe familja…

Continue Reading Burri dhe familja s’e dinë që kam punuar eskortë’. Sekretet që këta njerëz do të donin të mos zbuloheshin kurrë
Posted in EN Uncategorized

‘Borëbardha” nga Tropoja me dy fakultete: Duam më shumë fëmijë

Ajlin Alfredaj është 29-vjeçarja nga Tropoja, e cila ka 7 fëmijë. Shtatzënitë nuk e kanë penguar atë të rritet profesionalisht dhe momentalisht punon si juriste….

Continue Reading ‘Borëbardha” nga Tropoja me dy fakultete: Duam më shumë fëmijë
Posted in Uncategorized

Histori të rralla/ 25 familje po verojnë në bjeshkët e Bajram Currit, pushuesit: Jeta në stane është e bukur

Dhjetra pushues kanë vendosur që këtë verë të bëjnë turizëm në male. Afro 25 familje kanë vendosur t’i rikthehen jetës së staneve. Ata kanë zgjedhur…

Continue Reading Histori të rralla/ 25 familje po verojnë në bjeshkët e Bajram Currit, pushuesit: Jeta në stane është e bukur
Posted in Uncategorized

Shtëpia e tyre i ngjason një kopshti të vogël/ Çifti nga Tropoja ka 7 fëmijë

Ajlin Alfredaj është 29-vjeçarja nga Tropoja, e cila ka 7 fëmijë. Shtatzënitë nuk e kanë penguar atë të rritet profesionalisht dhe momentalisht punon si juriste….

Continue Reading Shtëpia e tyre i ngjason një kopshti të vogël/ Çifti nga Tropoja ka 7 fëmijë
Posted in Uncategorized

“Shiko gruan, do të mësosh çfarë burri ka; shikoje burrin, do të mësosh çfarë e ka…”/ Thëniet më të Bukura të Spanjës

Janë aq të bukura saqë na duhet të ta themi që tani, do ta kesh shumë të vështirë të zgjedhësh apo të veçosh vetëm njërën…

Continue Reading “Shiko gruan, do të mësosh çfarë burri ka; shikoje burrin, do të mësosh çfarë e ka…”/ Thëniet më të Bukura të Spanjës
Posted in Uncategorized

Tre shenjat e HOROSKOPIT që nuk heqin dorë asnjëherë dhe kapërcejnë çdo vështirësi

Ka nga ata njerëz që nuk lejojnë kurrë të goditen nga një pengesë dhe gjithmonë e dinë se cila është mënyra më e mirë për…

Continue Reading Tre shenjat e HOROSKOPIT që nuk heqin dorë asnjëherë dhe kapërcejnë çdo vështirësi
Posted in Uncategorized

Ndërron jetë nga Covid-19 mjeku Anibal Byberi

Mjeku pneumolog Anibal Byberi u shtrua dje në Sanatorium në gjendje të rëndë si pasojë e Covid-19 dhe mediat e të afërm të doktorit bëjnë…

Continue Reading Ndërron jetë nga Covid-19 mjeku Anibal Byberi
Posted in Uncategorized

Thesar i vërtetë bukurie! Ky është “vendi magjik” në veri të Shqipërisë që po i mahnit të gjithë

Një nga vendet më pak të eksploruara në Shqipëri është pa asnjë dyshim, lumi i Gashit. I shpallur në vitin 1996 rezervë natyrore, ndodhet në…

Continue Reading Thesar i vërtetë bukurie! Ky është “vendi magjik” në veri të Shqipërisë që po i mahnit të gjithë