Parashikimi i horoskopit sipas astrologut italian Paolo Fox për dt 26 Gusht 2020

Parashikimi i horoskopit sipas astrologut italian Paolo Fox për ditën e Mërkurë, 26 Gusht 2020,

Dashi

Pozicioni i mirë i Hënës ju ndihmon të rikuperoni dhe të jetoni një gjendje rebelimi më të vogël. Do të jetë e mundur të fitohen disa sfida të vogla. Për dashurinë do jeni më bindës muajin tjetër.

Demi

Midis të mërkurës dhe të enjtes të duhet të flasësh për para, ose të përballesh me disa shpenzime. Dashuria gjithashtu duhet të rikuperohet dhe do të ishte më mirë ta bëni atë deri më 6 shtator.

Binjakët

Ndiheni shumë të hutuar. Mes ditës së mërkurë dhe të enjten mund të ketë disa vonesa. Edhe në një nivel sentimental, në këtë moment e vështirë të ruash durimin e duhur.

Gaforrja

Ndoshta në periudhën e fundit keni pasur shumë stimuj dhe nuk keni ditur se çfarë të zgjidhni, mbase keni qenë të pavendosur midis të kaluarës dhe së tashmes. Dritë jeshile për marrëdhëniet e reja: periudha pasionante.

Luani

Do të jetë aktiv sa i përket marrëdhënieve ndërnjerëzore. Në vend të kësaj këshilla është që t’i kushtoni vëmendje të madhe sferës ekonomike: nëse kërkoni hua ose të bëni ndonjë pazar, duhet të jeni sa më të bindur!

Virgjëresha

Midis ditës së mërkurë dhe së enjtes mund të përjetoni disa momente të vogla tensioni, të cilat gjithashtu mund të përhapen në një nivel sentimental. Këshilla e horoskopit të Paolo Fox është e tillë: nuk duhet të lodheni shumë !

Peshorja

Për disa kohë keni nevojë për një siguri më shumë. Dita e mërkurë dhe enjtja do t’ju japin energji pozitive. Duket se keni në mëndje një ndryshim të madh lidhur me punën tuaj.

Akrepi

Këto ditë do të keni ide shumë të qarta se çfarë të bëni dhe madje do të keni shumë më shumë guxim edhe për të thënë jo, si në një nivel sentimental, ashtu edhe në atë të punës. Aktualisht jeni duke zgjedhur mbi angazhimet tuaja dhe njerëzit që duhet të mbani afër jush.

Shigjetari

Jeni shumë të fortë dhe keni energji të mëdhatani. Përgjigje të mundshme dhe të mira do të merrni gjatë rrugës. Masat e vetme paraprake duhet të bëhen në një nivel ekonomik: mbase ka dyshime ose shumë shpenzime.

Bricjapi

Midis fundjavës do të përpiqeni të vendosni disa pika në jetën tuaj. Për ata që janë “single” këtë 2020 është një vit me zgjedhje të shkëlqyera prandaj deri në tetor ata mund të mendojnë se nuk mund të jenë aq mirë vetëm!

Ujori

Më në fund do të gjeni pak paqe mendore pas dy ditësh kaotike dhe hutimi. Midis të mërkurës dhe të enjtes do të keni mundësi të ribashkoheni me një person që ju intereson. Por kini kujdes nga stuhitë e dashurisë!

Peshqit

Të mërkurën mund të ndjeheni jo shumë tolerantë me ata që nuk janë të qartë me ju. Gjithashtu mund të jeni të mërzitur për pengesat e lidhura me punën. Në mbrëmje do t’ju shoqërojë dembelizmi.

/NOA.al

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *