Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e martë, 28 korrik 2020

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, ju mund të ndjeheni pak të lodhur nesër, por nuk do ta humbni pasionin! Ata që sapo kanë filluar një histori duhet të zbuten pak më shumë dhe të përpiqen të shkojnë drejt tjetrit. Në punë duhet të kërkoni ndihmë ose këshilla pa vonesë.

Demi

Këtë të martë do të keni Hënën në aspektin e kundërt: kjo do të përkthehet në shumë nervozizëm dhe rrezikun për ta gjetur veten duke debatuar me këdo. Bëni kujdes! Në ditët e ardhshme gjërat do të përmirësohen. Ndërkohë, përpiquni të qëndroni të përqendruar në punë.

Binjakët

Sipas horoskopit të Paolo Fox, kjo e martë do të jetë një ditë shpërblyese për punën. Në dashuri duhet të bëni më shumë kujdes me partnerin tuaj: nëse vazhdoni ta provokoni atë, mund të përfundojë duke u zemëruar!

Gaforrja

Këtë të martë mund të jeni më debatues sesa duhet. Sqarimi është gjë e mirë, nëse besoni se ka çështje të mbetura të pazgjidhura, por mendoni me kujdes për fjalët që do të përdorni. Në frontin e punës, konfirmimet që ju nevojiten tani nuk po vijnë.

Luani

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të martë do të jeni pak me humor të rënë. Në dashuri, disa shqetësime vazhdojnë si në çifte ashtu edhe për beqarët. Për sa i përket punës, do të duhet shumë vëmendje para se të përballeni me një ndryshim rrënjësor.

Virgjëresha

Këtë të martë, 28 korrik një person i besuar do t’ju ndihmojë të kryeni një projekt pune për të cilin jeni shumë të interesuar. Tensioni mund të lindë në dashuri, veçanërisht nëse jeni duke takuar një Shigjetar ose një të shenjës së Binjakëve.

Peshorja

Siç ju rekomandon horoskopi i Paolo Fox, këtë të martë do të duhet të përpiqeni të qëndroni të qetë. Kjo periudhë është pjellore për çifte të gatshëm të hedhin një hap më tej, të vendosur për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Në vendin e punës, do t’ju duhet të jeni në gjendje të menaxhoni krizat e vogla ose tensionet me shumë aftësi.

Akrepi

Këtë të martë, Hëna në aspektin harmonik do të gudulisë dëshirën tuaj për të dashur: kënaqeni atë dhe mos e prishni, duke refuzuar vazhdimisht ftesat dhe mundësitë. Kënaquni më shumë! Në punë, ju jeni të përkushtuar të përfundoni gjithçka.

Shigjetari

Siç sugjeron horoskopi i Paolo Fox, këtë të martë duhet të siguroheni që të mos humbni energjinë në mënyrë të panevojshme. Do të keni në sasi të mëdha, por duhet të shfrytëzohet me inteligjencë. Për shembull, duhet të ripërcaktoni një marrëveshje punësimi.

Bricjapi

Ju do të hyni në një periudhë më fitimprurëse nga një këndvështrim pune. Në dashuri dhe në marrëdhëniet shoqërore do të jetë e përshtatshme të kërkoni një mënyrë paqësore dhe të shmangni përplasjet dhe debatet. Ato nuk do të sillnin asgjë të mirë!

Ujori

Këtë të martë, sipas horoskopit të Paolo Fox, mund të pësoni një lodhje të vogël. Mundohuni të mos e shndërroni në tension nervor që do ta projektoni në mënyrë të pashmangshme në marrëdhënien e çiftit. Në punë është e drejtë të parashtroni arsyet tuaja, por me kujdes!

Peshqit

Nesër do të gjeni vendosmëri më të madhe. Përfitoni nga kjo për të sqaruar të gjitha çështjet dhe jo t’i shtyni ato më vonë. Në frontin e punës duhet së pari të sqaroheni, të kuptoni se çfarë dëshironi dhe më pas të hapni mundësi të shumta që yjet do t’ju dërgojnë

Author: sirod

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *