Posted in Horoskopi

Sipas shenjës së horoskopit, ja si t’i mbani flokët këtë sezon

Nuk keni shumë ide si t’i kapni flokët këtë sezon? Zbuloni çfarë ju përshtatet me shenjën e horoskopit e për pasojë me karakterin tuaj. Dashi:…

Continue Reading Sipas shenjës së horoskopit, ja si t’i mbani flokët këtë sezon
Posted in Horoskopi

Bejini syte kater per ndonje tradheti/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe duhet te kete kujdes kete jave

Dashi Në jetën tuaj të dashurisë, mund të ketë shqetësime ose frikë për zhvillimin e marrëdhënies tuaj, e cila nuk do të jetë shumë e…

Continue Reading Bejini syte kater per ndonje tradheti/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe duhet te kete kujdes kete jave
Posted in Horoskopi

Nuk do të jetë periudhë e mirë për të dashuruarit/ Shenjat më fatkeqe të horoskopit për muajin Korrik

Peshorja Shenja më e pafat për muajin Korrik dhe që mban vendin e parë është Peshorja. Muaji do të jetë i rëndë për shkak të…

Continue Reading Nuk do të jetë periudhë e mirë për të dashuruarit/ Shenjat më fatkeqe të horoskopit për muajin Korrik
Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 7 Korrik 2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky…

Continue Reading Horoskopi ditor për nesër, e Martë 7 Korrik 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 7 Korrik 2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky…

Continue Reading Horoskopi ditor për nesër, e Martë 7 Korrik 2020
Posted in Horoskopi

Kane per te shkelqyer ne cdo drejtim/ Keto jane 2 shenjat me FAT te muajit Korrik

Muaji korrik sapo ka nisur dhe ne nuk e dimë si kanë qenë për ju ditët e para, por dimë t’ju themi se cilat janë…

Continue Reading Kane per te shkelqyer ne cdo drejtim/ Keto jane 2 shenjat me FAT te muajit Korrik
Posted in Horoskopi

Do te keni nje oferte nga jashte vendit/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky…

Continue Reading Do te keni nje oferte nga jashte vendit/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi
Posted in Horoskopi

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Dashi Në jetën tuaj të dashurisë, mund të ketë shqetësime ose frikë për zhvillimin e marrëdhënies tuaj, e cila nuk do të jetë shumë e…

Continue Reading Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë
Posted in Horoskopi

Këto janë shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

1. Dashi (21 Mars – 19 Prill) Ata puthin mirë sepse duan të puthen mirë. Nëse partneri juaj Dash po ju puth, nuk po ju…

Continue Reading Këto janë shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë
Posted in Horoskopi

Fat në dashuri dhe plane/ Si do jetë java që po “troket” për 2 shenja të Horoskopit

Astrologët parashikojnë një javë të mbarë për shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë duke filluar nga data 6 deri më 12 korrik. Binjakët…

Continue Reading Fat në dashuri dhe plane/ Si do jetë java që po “troket” për 2 shenja të Horoskopit