Këtyre shenjave do u ndodhë “gjëma”, paralajmëron astrologe Meri Shehu: Bëhuni gati për më të keqen

Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë një paralajmërim të fortë për një nga shenjat e horoskopit, për të cilën thotë se do të pësojë krizë.

Ndryshimi i pozicionit të “Xiron” do bëjë që shumë prej shenjave të përjetojnë një krizë personale.

Astrologia thotë:

Ndjejme nje rrjedhje energjie qe na dobeson dhe na bene pesimist. Por sic e dime Xiron eshte udheheqesi qe na con drejt sherimit te traumave”, shkruan meganews.al.

Astrologia njofton se shenja e Binjakëve do përballen me një krizë në jetën sociale apo në lidhje me shoqerinë e qëllimet.

Po ashtu edhe Virgjëresha do përjetojë psikologjikisht një humbje ekonomike, një traumë, por nga ana tjetër kjo shenjë do arrijë të çlirohet nga të këqijat.

Lidhur me Peshoren, Meri thotë:

Nese deshiron dicka te re perseri e perjeton si krize”

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.