HOROSKOPI / Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e premte, 28 gusht 2020

Dashi

Siç shpjegon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të jetë një ditë mjaft e lodhshme. Nëse keni pasur tensione në dashuri, nëse është dashur të përballeni me vështirësi në punë, këtë ditë mund të nervozoheni përsëri. Të lindurit në shenjën e Dashit që kanë përgjegjësi të mëdha ka të ngjarë të duhet të gjykojnë dhe mbrojnë kundër dikujt midis nesër dhe të shtunës.

Demi

Kjo e premte do t’ju japë një energji të mirë: nëse keni nevojë të sqaroni në dashuri ose të bisedoni me dikë të rëndësishëm, bëjeni atë në 48 orët e ardhshme. Sidoqoftë, të dielën, disa dyshime mund të lindin në dashuri. Duhet të keni kujdes nga krizat e fshehura. Ju duhet të flisni me ndershmëri me partnerin. Nëse nuk ka sinqeritet në një lidhje, shtatori do të jetë një muaj i pabesë, i cili do të nxjerrë në dritë shumë të vërteta të pakëndshme!

Binjakët

Siç rekomandohet nga horoskopi i Paolo Fox këtë të premte do të duhet t’i kushtoni vëmendje financave, sepse keni qenë nën presion për ca kohë. Në orët e ardhshme do të gjeni qetësi më të madhe në bërjen e zgjedhjeve tuaja. Për më tepër, të dielën Hëna do të jetë në favor, dhe gjithashtu do të lejojë një afrim në dashuri. Vështirësitë më të dukshme do të jenë me Dashin dhe Peshoren.

Gaforrja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, e premtja do të jetë një ditë interesante për të dalë në pah, për të paraqitur arsyet tuaja. Në dashuri, dikush mund të ketë krijuar kaos, sepse kanë menduar që një situatë ishte e drejtë, vetëm që të mendonin saktësisht të kundërtën të nesërmen! Kjo ndodh sepse qeveriseni nga Hëna, ju ndryshoni gjendjen shpirtërore lehtësisht, jeni me pak humor në vendimet tuaja.

Luani

Siç tregon dhe horoskopi i Paolo Fox, këtë të premte mund ta gjeni veten duke menduar më seriozisht për financat tuaja. Ju jeni gati të hyni në një periudhë të vlefshme, por jo shumë lehtë nga ky këndvështrim. Do të dëshironi të fluturoni ulët, të kufizoni shpenzimet tuaja. Në shtator, me Venusin në shenjë, dashuria mund të kthehej në plan të parë.

Virgjëresha

E premtja dhe e shtuna do të jenë dy ditë shumë interesante. Dielli dhe Mërkuri janë në shenjën tuaj, Jupiteri dhe Saturni janë në një aspekt të favorshëm: do të jetë shumë e vështirë për ju të qëndroni në vend, pa plane, përveç nëse përballeni me ndonjë bllokim personal ose emocional. Nëse është kështu, madje mund të dalë një gjë e mirë, sepse mund të takoni një person special, i gatshëm t’ju mbështesë.

Peshorja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të premte dhe të shtunë do të jeni jashtë fazës. Ata që janë duke takuar një Dash ose një Gaforre do të duhet t’i kushtojnë vëmendje të veçantë: ju mund të ndjeheni të pakualifikuar ose të përjetoni një gjendje të keqe që nuk dini mirë ta përcaktoni. Ditët e fundit mund të ndiheni pak a shumë të vetmuar ose mbase jeni thjesht më kërkues. Mundohuni të kujdeseni më shumë për anën tuaj fizike!

Akrepi

Bazuar në horoskopin e Paolo Fox, këtë të premte dhe të shtunë do të keni mundësi të rikuperoni mirë. Nëse po mendoni të filloni projekte të reja, duhet të bëni shumë kujdes. 2021 do të jetë një vit i shkurtimeve të mëdha! Në dashuri, përpiquni të jeni të kujdesshëm dhe të mos shkaktoni shumë tension.

Shigjetari

Siç sugjeron horoskopi i Paolo Fox, nesër duhet të keni kujdes me paratë, sepse gjatë fundjavës do të mund të përballeni me shpenzime të papritura. Ju duhet të filloni të mendoni për të ardhmen me optimizëm dhe saktësi: mos bëni zgjedhje të rrezikshme, por vendosni vetëm gjithçka që është me të vërtetë e vlefshme. Në dashuri në shtator mund të rikuperoni!

Bricjapi

Këtë të premte do të keni Hënën në shenjën tuaj, Jupiteri aktiv dhe Saturni do të forcojnë peshën e përgjegjësive në supet tuaja. Për fat të mirë, tre ditë premtuese ju presin nga një këndvështrim relativ. Do të shihni që shtatori do të sjellë përmirësime në dashuri dhe familje.

Ujori

Nga e premtja deri të dielën duhet të kuptoni se çfarë dëshironi nga këndvështrimi i miqësive. Në muajt e fundit kush e di se sa kanë ndërprerë marrëdhëniet ose kanë marrë vendime të rëndësishme në punë, të lodhur nga harxhimi i kohës. Gjatë muajve të fundit, kjo mund të ketë bërë që të jeni më të vetmuar. Në dashuri duhet të keni kujdes nga marrëdhëniet e paqarta, sepse shtatori mund të rezultojë një muaj mjaft delikat. Mundohuni të jeni më mirëkuptues me të tjerët!

Peshqit

Bazuar në horoskopin e Paolo Fox, këtë të premte dhe të shtunë do të keni mundësi të rikuperoni mirë dhe kjo është edhe më e vërtetë për ata që janë ndier të lodhur, nervozë dhe jashtë vetes ditët e fundit. Fundjava do të përmirësohet, shfrytëzojeni për të bërë gjithçka që nuk keni qenë në gjendje të bëni më parë. Në këtë moment mund të ndjeheni të lodhur, sepse po bëni shumë gjëra vetëm, ose sepse keni bërë një zgjedhje të shkëlqyera në dashuri, që tani po ju penalizon pak. Ata rreth jush duhet të njohin më shumë vlerën tuaj!

Author: sirod

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *