Horoskopi i Brankos për sot, e mërkurë 29 korrik 2020

Dashi

Sipas horoskopit të Brankos për sot do të duhet të tregoheni të kujdesshëm, por të veproni. Në 24 orët e ardhshme do të keni mbështetjen e yjeve: nëse përballeni me një situatë të ndërlikuar, duhet të përvishni mëngët dhe të lëvizni, por duke qenë shumë të kujdesshëm.

Demi

Sot duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje kujdesit për fitnesin tuaj. Ditët e fundit keni qenë nën shumë stres. Stres që mund të ketë ndenjur në trup, për shembull duke e ekzagjeruar me ushqimin. Kini kujdes, sepse në këtë periudhë jeni shumë të pangopur!

Binjakët

Siç rekomandon sot horoskopi i Brankos, do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, sepse mund të shfaqen tensione në martesë. Edhe nëse mendoni se keni të drejtë, përpiquni të bëni një hap prapa dhe të dëgjoni partnerin tuaj.

Gaforrja

Sot do të jetë një ditë shumë fitimprurëse, veçanërisht në punë. Sipas parashikimeve astrologjike të Brankos do të keni ide, mbase do të vendosni në praktikë strategji që mund të rezultojnë të suksesshme. Dëgjo intuitën tënde!

Luani

Siç pretendon horoskopi i Brankos, sot dita do të fillojë pak nervoze, por do të rikuperohet me orë të tëra. Më në fund, në mbrëmje, mund të përjetoni një mbrëmje të veçantë në shoqërinë e atyre që doni. Pra, mos u dekurajoni!

Virgjëresha

Firmosni. Ky është sugjerimi i bërë nga astrologu Branko për sot. Kush gjen një dokument për të firmosur dhe shumë ngatërresa në kokën e tij duhet të dëgjojë se yjet i besojnë. Mendoni me kujdes, por më pas, nëse e keni rastin, firmosni!

Peshorja

Këto ditë mund të ndjeheni pak nervozë, për shkak të shumë paqartësive, si në dashuri ashtu edhe në punë. Yjet ju inkurajojnë të mblidhni të gjithë hidhërimin dhe besimin që keni dhe të synoni për më të mirën, sepse ju e meritoni atë!

Akrepi

Sipas horoskopit të Brankos, sot do të duhet të investoni mirë. Premisat janë të mira, yjet janë në anën tuaj dhe sigurisht që nuk ju mungon guximi tani. Lëvizni, por me arsye të mirë!

Shigjetari

Sipas horoskopit të Brankos, sot do të jetë një ditë shumë premtuese, si në punë ashtu edhe në dashuri. Yjet janë në anën tuaj dhe garantojnë sukses kudo. Në fund të një dite kaq fatlume, një mbrëmje argëtuese do t’ju presë, me shoqërinë e njerëzve të këndshëm.

Bricjapi

Sot, sipas parashikimit astrologjik të Brankos, do të jetë shumë më mirë sesa në ditët e mëparshme. Ju nuk do të jeni më të shqetësuar në familje, por ka ende probleme ligjore ose burokratike për t’u zgjidhur. Bëni kujdes!

Ujori

Me Venusin aq të favorshëm do të jetë e vështirë që dashuritë dhe marrëdhëniet emocionale të hiqen mënjanë! Beqarët do kenë shumë mundësi të arta për të bërë takime intriguese. Çiftet së shpejti do të zbulojnë se sa e rëndësishme është historia e tyre.

Peshqit

Siç horoskopi i Brankos ju rekomandon të bëni sot, do të duhet t’i kushtoni vëmendje anës fizike. Shmangni tepricat në tryezë dhe pijet alkoolike. Mbi të gjitha, këto ditë shmangni ngrënien e shumë ëmbëlsirave, sepse mëlçia mund të preket!

Author: sirod

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *