Do te arrini 1 objektiv qe i keni vendosur vetes/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Dashi

Pas një vonese që do t`ju bëjë nervozë do të arrini një qëllim të rëndësishëm, falë ndihmës së një miku të talentuar. Një ushtrim i vogël shtesë do të jetë një indicie e mirë për energjinë dhe emocionet.

Demi

Dikush që ju njeh mirë, nuk do ta fshehë habinë e tij kur t`i jepni disa sugjerime aventureske. Ata do të pranojnë gjithashtu një ofertë, para se të keni mundësi të ndryshoni mendje. Kjo duhet të jetë një ditë shpërblyese nëse jeni të martuar ose në një lidhje. Pranoni një ftesë nëse jeni beqar.

Binjakët

Një projekt do të trajtohet më shpejt se sa pritej. Familjarët janë të gatshëm të përveshin mëngët dhe të vazhdojnë me gjithçka që duhet bërë. Shfrytëzojeni këtë mundësi për të zëvendësuar pajisjet e prishura dhe për të përmirësuar shtëpinë tuaj. Jeni beqar? Pranoni një ftesë për të udhëtuar.

Gaforrja

Nëse dikush nuk është i drejtë me ju, është e rëndësishme që ata të kuptojnë pse ndiheni kështu. Ju nuk mund të vazhdoni në një situatë ku duket sikur të tjerët po përfitojnë nga natyra juaj e mirë dhe e ndjeshme. Nëse e keni të vështirë të flini natën, pushoni shumë gjatë ditës.

Luani

Një debat do të zgjasë gjatë nëse nuk gjeni një mënyrë për të bërë kompromis. Ju po përpiqeni të jeni të arsyeshëm dhe të logjikshëm, por emocionet tuaja janë të dukshme. Zemërimi mund ta mjegullojë çështjen duke e bërë edhe më të vështirë arritjen e një marrëveshjeje të kënaqshme.

Virgjëresha

Debatet familjare do t’ju zhgënjejnë dhe do t’ju bëjnë të ndiheni të pambrojtur emocionalisht. Fjalët e thëna në entuziazëm e sipër mund të nënkuptojnë se planet e bëra tashmë do të anulohen. Mosmarrëveshjet do të ndikojnë në shëndetin tuaj. Një shëtitje në natyrë do të jetë terapeutike. Kini kujdes kur drejtoni makinën apo përdorni ndonjë makineri.

Peshorja

Jeni të zhgënjyer nga dikush që ka gënjyer për një borxh të papaguar ose një faturë të vonuar. Ju kishit menduar se ata e kishin paguar këtë, por tani ata do të pranojnë se kanë harruar gjithçka. Jo vetëm që jeni të zemëruar me ata që ju zhgënjejnë, por mund të gjeni edhe disa arsye të tjera pse nuk po kaloni mirë për momentin.

Akrepi

Do të zhyteni plotësisht në një detyrë krijuese, sfiduese. Një ftesë për t’u bashkuar me miqtë në një mbledhje të shpejtë të momentit mund t’ju largojë nga ky projekt, por vetëm për disa orë. Një dhuratë e papritur falënderimi nga dikush që e keni ndihmuar në të kaluarën do të jetë një surprizë.

Shigjetari

Një koleg i vjetër ose dikush në një pozicion të lartë po kërkon dikë që të mbajë përgjegjësi për një ngatërresë të fundit. Problemi është se ata po u besojnë shumë njerëzve të gabuar për përgjigje dhe kjo e bën një situatë të padrejtë. Disa njerëz thjesht nuk duken në gjendje ta shohin të vërtetën edhe kur ajo i shikon në fytyrë.

Bricjapi

Ndjeni se një partner ose familjar është në një humor që nuk shkakton asnjë debat. Ju nuk jeni dakord me linjën e tyre të të menduarit, por gjithashtu e dini se duhet të jesh më diplomatik. Më mirë akoma, lërini mënjanë çështjet e diskutueshme. Përmbajuni temave për të cilat mund të bini dakord në biseda.

Ujori

Disa ngjarje të çuditshme në familje do t’ju japin diçka për të menduar. Ju keni një propozim për t’i bërë dikujt të afërt dhe do të shikoni reagimin e tij me shumë kujdes, sepse do të jetë përgjigja e tyre e parë ndaj fjalëve tuaja që ju ndihmon të vendosni se çfarë të bëni më pas.

Peshqit

Mesazhet, emailet dhe telefonatat që lidhen me punën ose karrierën e partnerit janë të rëndësishme. Keni gjëra të tjera për të bërë, por i njihni prioritetet tuaja. Shumica e njerëzve me të cilët keni të bëni do të jenë bashkëpunues. Ata po fshehin diçka nga ju dhe ju do të jeni të vendosur të zbuloni se çfarë.

Author: vemg

Leave a Reply

Your email address will not be published.