Posted in HOROSKOPI MUJOR

HOROSKOPI SHTATOR 2020 – Shenjat që do të marrin një lajm të madh

Cilat janë shenjat që do të marrin një lajm të shkëlqyer sipas horoskopit të Shtatorit 2020? Planetët janë të favorshëm dhe reshtimi do të sjellë…

Continue Reading HOROSKOPI SHTATOR 2020 – Shenjat që do të marrin një lajm të madh
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Erdhi fundi i muajit Gusht/ Keto 4 Shenja horoskopi do te marrin nje shperblim ne para brenda pak ditesh

Ky muaj do të jetë me fat për disa shenja të horoskopit. Jeta e tyre do të ndryshojë për mirë, madje do të kenë shanse…

Continue Reading Erdhi fundi i muajit Gusht/ Keto 4 Shenja horoskopi do te marrin nje shperblim ne para brenda pak ditesh
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR Horoskopi javor HOROSKOPI MUJOR

Hëna e Re në Luan më 19 gusht 2020 | Astrologu

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot Besoni në veten tuaj, j e t o j e n i jetën me entuziazëm! Fillime te mbara ,mundesi te…

Continue Reading Hëna e Re në Luan më 19 gusht 2020 | Astrologu
Posted in Horoskopi HOROSKOPI MUJOR

Bëhuni gati për një muaj shpërthyes, ja ç’kanë parashikuar yjet për gushtin sipas Paolo Fox

DASHI: Është çasti i duhur që të bëni projekte për të ardhmen. Është e vërtetë që viti 2020 po i lë pak hapësirë krijimtarisë suaj,…

Continue Reading Bëhuni gati për një muaj shpërthyes, ja ç’kanë parashikuar yjet për gushtin sipas Paolo Fox
Posted in Horoskopi HOROSKOPI MUJOR

HOROSKOPI i muajit GUSHT nga astrologu Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit

Parashikimet Mujore Gusht 2020 Sfida dhe qëndrim të fortë për të vepruar ndryshojnë të dhënat në nivel profesional. Në gusht, Hëna e plotë ndryshuese që…

Continue Reading HOROSKOPI i muajit GUSHT nga astrologu Jorgo Pulla/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR Horoskopi javor HOROSKOPI MUJOR

Iku Korriku dhe na mori te keqen/ Keto jane 3 shenjat me FAT te muajit GUSHT 2020

Përgjatë muajit Gusht, disa nga shenjat e horoskopit do të jenë në gjendje që arrijnë atë që kanë dëshiruar prej kohësh. Gushti do të jetë…

Continue Reading Iku Korriku dhe na mori te keqen/ Keto jane 3 shenjat me FAT te muajit GUSHT 2020
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi mujor, 01-31 Gusht

Dashi Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, në gusht do të mërziteni nga veprimet dhe fjalët e njerëzve që kanë idenë e tyre…

Continue Reading Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi mujor, 01-31 Gusht
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i MUAJIT GUSHT për të gjitha shenjat

DASHI Gushti, është koha për mbjellje. Për të realizuar një ëndërr duhet të filloni gjithmonë nga themelet: vendosni themelet dhe do të korrni përfitimet shumë…

Continue Reading Horoskopi i MUAJIT GUSHT për të gjitha shenjat
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR Horoskopi javor HOROSKOPI MUJOR

Lekë, njohje të reja dhe dhurata/ Meri Shehu jep lajmin e mirë për këto shenja horoskopi

Meri Shehu ka lajme të mira për shenjat e horoskopit pasi sot planeti Mërkuri në Gaforre takohet në gradë ekzakte me Jupiterin në Bricjap dhe…

Continue Reading Lekë, njohje të reja dhe dhurata/ Meri Shehu jep lajmin e mirë për këto shenja horoskopi
Posted in Horoskopi HOROSKOPI MUJOR

HOROSKOPI i muajit GUSHT me detaje/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit

Në muajin gusht planeti Venus do të br aktis shenjën e Binjakëve për të hyrë tek ajo e Gaforres, duke sjellë shumë fat dhe dashuri…

Continue Reading HOROSKOPI i muajit GUSHT me detaje/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit