Posted in HOROSKOPI DITOR Horoskopi javor

Horoskopi për ditën e premte, 28 gusht 2020

Dashi Mos u merrni me detaje nesër, pasi rrezikoni që t’ju shpëtojnë gjëra më të rëndësishme. Mesazhi i yjeve përgjatë ditëve në vijim është që…

Continue Reading Horoskopi për ditën e premte, 28 gusht 2020
Posted in Horoskopi javor

HOROSKOPI javor 24-30 Gusht sipas astrologut JORGO PULLA/ Duhet te prisni deri ne daten 27 Gusht

DASHI JAVOR 24 deri ne 30 gusht 2020 LEXO EDHE: Pas kthimit në Gjermani, Ledina Çelo flet për pushimet në Dhërmi Të përgjithshmet Dashë të…

Continue Reading HOROSKOPI javor 24-30 Gusht sipas astrologut JORGO PULLA/ Duhet te prisni deri ne daten 27 Gusht
Posted in Horoskopi javor

HOROSKOPI javor 24-30 Gusht sipas Astrologut Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi Do të vazhdoni ta keni dhe për disa kohë mbështetjen e Marsit dhe të Diellit, prandaj do të jeni në humor të mirë dhe…

Continue Reading HOROSKOPI javor 24-30 Gusht sipas Astrologut Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT e javes
Posted in Horoskopi javor

Parashikimi javor 24-30 gusht 2020 sipas Jorgo Pullës

DASHI JAVOR 24 deri ne 30 gusht 2020 Të përgjithshmet Dashë të dashur, në fillim të javës, Marsi në shenjën tuaj të zodiakut luan një…

Continue Reading Parashikimi javor 24-30 gusht 2020 sipas Jorgo Pullës
Posted in Horoskopi javor

HOROSKOPI javor 24-30 gusht/ zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat

Dashi Sfida të reja ju presin në aspektin profesional, si në rastin kur bëhet fjalë për ngritje në detyrë dhe për mundësi të reja pune….

Continue Reading HOROSKOPI javor 24-30 gusht/ zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat
Posted in Horoskopi javor

HOROSKOPI javor 24-30 gusht/ zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat

Dashi Sfida të reja ju presin në aspektin profesional, si në rastin kur bëhet fjalë për ngritje në detyrë dhe për mundësi të reja pune….

Continue Reading HOROSKOPI javor 24-30 gusht/ zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat
Posted in Horoskopi Horoskopi javor

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për fundjavën

Dashi Ditët e së shtunës dhe të dielës mund të jenë pak të hutuara për këtë horoskopi Paolo Fox ju këshillon të rimarrni ca energji…

Continue Reading Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për fundjavën
Posted in HOROSKOPI DITOR Horoskopi javor

Do te njihni nje person qe do ju ndryshje jeten/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi

Kjo është java e fundit e janarit dhe të 12 shenjat e horoskopit kanë diçka nga e cila duhet të kenë kujdes por edhe ndryshime…

Continue Reading Do te njihni nje person qe do ju ndryshje jeten/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR Horoskopi javor HOROSKOPI MUJOR

Hëna e Re në Luan më 19 gusht 2020 | Astrologu

Planetet dhe shtëpitë zodiakale sot Besoni në veten tuaj, j e t o j e n i jetën me entuziazëm! Fillime te mbara ,mundesi te…

Continue Reading Hëna e Re në Luan më 19 gusht 2020 | Astrologu
Posted in Horoskopi javor

Cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve per kete jave nga Jorgo Pulla nga data 10-16 gusht

DASHI Këtë javë Afërdita kthehet në rrugëtimin e saj të drejtë në shenjën e Binjakëve në 25/6, duke ndihmuar çështjet financiare dhe emocionale. Ky nuk…

Continue Reading Cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve per kete jave nga Jorgo Pulla nga data 10-16 gusht