Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi për nesër: E Martë, 20 Gusht 2020!

DashiDita e martë mund të jetë veçanërisht e lodhshme në pjesën e parë, por do të rikuperoheni nga pasditja. Hezitime të mundshme në një nivel…

Continue Reading Horoskopi për nesër: E Martë, 20 Gusht 2020!
Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi për ditën e martë, 25 gusht 2020

Dash‎i Ekziston një mundësi e vogël, por reale, që dikush po ju mbush me informacione të rreme, duke shpresuar se do të merrni një vendim…

Continue Reading Horoskopi për ditën e martë, 25 gusht 2020
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

Gaforret dhe binjakët sot do të rrethohen nga dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 24 gusht 2020

Gaforret dhe binjakët sot do të rrethohen nga dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 24 gusht 2020 Dashi Dita e parë e javës…

Continue Reading Gaforret dhe binjakët sot do të rrethohen nga dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 24 gusht 2020
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

Jemi ne ditet e fundit te Veres/ Kjo shenje horoskopi do kete ditet me te bukura sipas Paolo Fox

DASHI: Është çasti i duhur që të bëni projekte për të ardhmen. Është e vërtetë që viti 2020 po i lë pak hapësirë krijimtarisë suaj,…

Continue Reading Jemi ne ditet e fundit te Veres/ Kjo shenje horoskopi do kete ditet me te bukura sipas Paolo Fox
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

Horoskopi ditor nga Paolo fox per dt 24 Gusht 2020

Ky është parashikimi, sipas horoskopit të Paolo Fox. Dashi Dita e parë e javës do të jetë mjaft e diskutueshme. Venusi është në kundërshtim, Jupiteri…

Continue Reading Horoskopi ditor nga Paolo fox per dt 24 Gusht 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi për ditën e hënë, 24 gusht 2020

Dashi Gjithçka do të procedojë mirë dhe nuk do të keni asnjë vështirësi ditën e nesërme, por yjet ju sugjerojnë të jeni më të gatshëm…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 24 gusht 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR

Nje femer do perpiqet tju beje keq/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 22 GUSHT 2020 LU FTE DHE KUR THE Sot e Shtune dt 22 Gusht dhe nje lidhje palnetere e veshtire midis Marsit…

Continue Reading Nje femer do perpiqet tju beje keq/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi
Posted in HOROSKOPI DITOR

Do takoni dike qe do ju ndihmoje shume/ Astrologu Paolo FOX paralajmeron kete shenje horoskopi

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky…

Continue Reading Do takoni dike qe do ju ndihmoje shume/ Astrologu Paolo FOX paralajmeron kete shenje horoskopi
Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi për ditën e shtunë, 22 gusht 2020

Dashi Ka ardhur momenti që të ndryshoni jetën tuja. Mos i lini më mënjanë qëllimet që i keni vendosur vetes. Një takim me një person…

Continue Reading Horoskopi për ditën e shtunë, 22 gusht 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Si do të jetë kjo ditë për ju

HOROSKOPI Horoskopi sipas astrologut Branko/ Si do të jetë kjo ditë për ju Publikuar 10:16 21 Gusht, 2020 Nga E. R. Dashi Së bashku me…

Continue Reading Horoskopi sipas astrologut Branko/ Si do të jetë kjo ditë për ju