Posted in HOROSKOPI DITOR

Horoskopi Ditor 30 Gusht 2020 nga Astrologu Italian Paolo Fox

Horoskopi sipas astrologut të njohur italian Paolo Fox, për ditën e nesërme, e Diel 30 Gusht 2020. Horoskopi Ditor: E Diel 30 Gusht 2020 Dashi…

Continue Reading Horoskopi Ditor 30 Gusht 2020 nga Astrologu Italian Paolo Fox
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

Horoskopi Ditor 30 Gusht 2020

Dashi Mund të filloni të bëni zgjedhje të rëndësishme, për të ardhmen tuaj. Në dashuri, për fat të keq, shumë gjëra mbeten ende të paqarta….

Continue Reading Horoskopi Ditor 30 Gusht 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox dt 29 gusht 2020

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 29 gusht 2020 . Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si…

Continue Reading Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox dt 29 gusht 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR

Dy shenjat më me fat për sot, e premte 28 gusht 2020

Ja cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme:DASHI Jupiteri do ju bëjë me humor shumë të mirë gjatë kësaj dite. Askush…

Continue Reading Dy shenjat më me fat për sot, e premte 28 gusht 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR

HOROSKOPI / Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e premte, 28 gusht 2020

Dashi Siç shpjegon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të jetë një ditë mjaft e lodhshme. Nëse keni pasur tensione në dashuri, nëse është dashur…

Continue Reading HOROSKOPI / Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e premte, 28 gusht 2020
Posted in HOROSKOPI DITOR Horoskopi javor

Horoskopi për ditën e premte, 28 gusht 2020

Dashi Mos u merrni me detaje nesër, pasi rrezikoni që t’ju shpëtojnë gjëra më të rëndësishme. Mesazhi i yjeve përgjatë ditëve në vijim është që…

Continue Reading Horoskopi për ditën e premte, 28 gusht 2020
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

Horoskopi për ditën e enjte, 27 gusht 2020

Dashi Nuk keni përse të ndiheni në faj për dikë që po kalon një periudhë më të vështirë se ju. E vërteta e hidhur është…

Continue Reading Horoskopi për ditën e enjte, 27 gusht 2020
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

Parashikimi i horoskopit sipas astrologut italian Paolo Fox për dt 26 Gusht 2020

Parashikimi i horoskopit sipas astrologut italian Paolo Fox për ditën e Mërkurë, 26 Gusht 2020, Dashi Pozicioni i mirë i Hënës ju ndihmon të rikuperoni…

Continue Reading Parashikimi i horoskopit sipas astrologut italian Paolo Fox për dt 26 Gusht 2020
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

Shenjat e horoskopit dhe katër elementët; si të zbuloni nëse jeni zjarr, tokë, ajër apo ujë

ndahen në 4 elemente? Po, zjarri, toka, ajri dhe uji. Secila nga këto elementë është “shtëpi” e tre shenjave të zodiakut. Pra, çdo shenjë i…

Continue Reading Shenjat e horoskopit dhe katër elementët; si të zbuloni nëse jeni zjarr, tokë, ajër apo ujë
Posted in HOROSKOPI DITOR

HOROSKOPI date 25 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites

Dashi Horoskopi i datës 25 gusht 2020 Gjatë kësaj dite duhet të tregoheni të kujdesshëm me çdo gjë sepse situata do ju dalë jashtë kontrollit…

Continue Reading HOROSKOPI date 25 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites