Posted in Histori

Shenjat më altruiste të zodiakut janë këto!

Është e rrallë kur dikush është vërtet altruist, pasi është shumë e vështirë të vendosësh nevojat e dikujt tjetër para vetes tënde. Shpesh, njerëzit altruistë…

Continue Reading Shenjat më altruiste të zodiakut janë këto!
Posted in Histori

Horoskopi për datën 4 maj 2022 nga Russell Grant

Dashi Jeni të tunduar të ndani mendimet tuaja me një koleg të ri. Nëse ka diçka që nuk dëshironi të përhapet në vendin tuaj të…

Continue Reading Horoskopi për datën 4 maj 2022 nga Russell Grant
Posted in Histori

Gruaja e divorcon burrin live në ‘Shihemi në gjyq’, reagimi i Eni Çobanit do t’ju lërë pa fjalë

Pjesë e rubrikës “Shihemi në gjyq” ditën e sotme ishin Liliana dhe Namiku nga Tepelena. Konflikti mes bashkëshortëve është rreth një deklaratë noteriale pasi Namiku…

Continue Reading Gruaja e divorcon burrin live në ‘Shihemi në gjyq’, reagimi i Eni Çobanit do t’ju lërë pa fjalë
Posted in Histori

Habit Maliqi: Babai më ka lënë amanet që të kem shumë femra, nuk rrija dot me një grua dhe…

Maliqi dhe Enriketa janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gj.yq” ku kanë treguar se kanë prob.l.eme në mar.tesën e tyre. Keti tregon se ai…

Continue Reading Habit Maliqi: Babai më ka lënë amanet që të kem shumë femra, nuk rrija dot me një grua dhe…
Posted in Histori

“Të çaj në dysh, put*në”, vajza përballet me dashnoren e të atit prej 23 vitesh,tro nditet Arditi, situata del jashtë kontrollit

Vetëm një javë më parë në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E diela shqiptare” në Tv Klan një nënë u përball me vajzën e…

Continue Reading “Të çaj në dysh, put*në”, vajza përballet me dashnoren e të atit prej 23 vitesh,tro nditet Arditi, situata del jashtë kontrollit