Posted in Histori

Gruaja e divorcon burrin live në ‘Shihemi në gjyq’, reagimi i Eni Çobanit do t’ju lërë pa fjalë

Pjesë e rubrikës “Shihemi në gjyq” ditën e sotme ishin Liliana dhe Namiku nga Tepelena. Konflikti mes bashkëshortëve është rreth një deklaratë noteriale pasi Namiku…

Continue Reading Gruaja e divorcon burrin live në ‘Shihemi në gjyq’, reagimi i Eni Çobanit do t’ju lërë pa fjalë
Posted in Histori

Habit Maliqi: Babai më ka lënë amanet që të kem shumë femra, nuk rrija dot me një grua dhe…

Maliqi dhe Enriketa janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gj.yq” ku kanë treguar se kanë prob.l.eme në mar.tesën e tyre. Keti tregon se ai…

Continue Reading Habit Maliqi: Babai më ka lënë amanet që të kem shumë femra, nuk rrija dot me një grua dhe…
Posted in Aktualitet

Mediat greke artikull te bujshëm për Enver Hoxhën: Ja frika me e madhe e diktatorit, ja pse është plot me bunkerë Shqipëria

Gazetari grek Tassos Moschonas ka shkruar një artikull ku ka bërë një analizë të historisë së Shqipërisë duke dashur të gjejë përgjigjën e pyetjes se…

Continue Reading Mediat greke artikull te bujshëm për Enver Hoxhën: Ja frika me e madhe e diktatorit, ja pse është plot me bunkerë Shqipëria
Posted in Histori

“Të çaj në dysh, put*në”, vajza përballet me dashnoren e të atit prej 23 vitesh,tro nditet Arditi, situata del jashtë kontrollit

Vetëm një javë më parë në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E diela shqiptare” në Tv Klan një nënë u përball me vajzën e…

Continue Reading “Të çaj në dysh, put*në”, vajza përballet me dashnoren e të atit prej 23 vitesh,tro nditet Arditi, situata del jashtë kontrollit
Posted in Horoskopi

Maji do jetë i mbarë për disa shenja, po njëra mban kampion, e zbuIon Meri Gjini!

Astrologia Meri Gjini ka bërë parashikimin e yjeve për muajin Maj. Në studion e “ABC e Mëngjesit”, ajo ka treguar se shenja më e favorizuar…

Continue Reading Maji do jetë i mbarë për disa shenja, po njëra mban kampion, e zbuIon Meri Gjini!
Posted in Horoskopi

E dègjùat të fùndít/ Astreologia Meri: ”Nga 5 e 15 Maji ja shènjat që bèkòn fáti..

Nuk është asnjë çùdi e madhe që ju sot të zbùloni se në një kohë shumë të shkùrtër dhe dùke fílluar që nga data 5,…

Continue Reading E dègjùat të fùndít/ Astreologia Meri: ”Nga 5 e 15 Maji ja shènjat që bèkòn fáti..
Posted in Horoskopi

“Ju dò bèni shumë párá, e sígurt…”/ Mèri i drèjtohet kësaj shenje dhe na bèfásoi

Në një nga páráshíkimet e saj më të fùqíshme, ajo ka trèguar se cilat janë ato shenja që në këtë períudhë tèntòjnë që të bèjnë…

Continue Reading “Ju dò bèni shumë párá, e sígurt…”/ Mèri i drèjtohet kësaj shenje dhe na bèfásoi
Posted in Horoskopi

Hëna e re e Májit! Zbùloni shenjat që për fátin e mirë, ndíkòhen më shumë

Hënat e reja sjèllin fíllime të reja dhe Hëna e Re këtij muaji do të jetë veçanërisht emòciònale. Të gjithë do e ndjèjmë èfèktin e…

Continue Reading Hëna e re e Májit! Zbùloni shenjat që për fátin e mirë, ndíkòhen më shumë
Posted in Horoskopi

Kjo do të jetë dita më me fat e muajit për secilin prej jush sipas shenjës së horoskopit

Nëse keni kohë që nuk e ndjeni veten të përkëdhelurit e fatit, muajt e fundit, mund të ngushëlloheni me faktin se nuk jeni vetëm. Shumë…

Continue Reading Kjo do të jetë dita më me fat e muajit për secilin prej jush sipas shenjës së horoskopit
Posted in Horoskopi

Horoskopi i datës 3 maj 2022 nga Astrologja Franceze Christine Haas

Dashi Gjatë kësaj dite do jeni me humor shumë të mirë dhe do doni ta kontrolloni veten në çdo moment. Për ju që keni një…

Continue Reading Horoskopi i datës 3 maj 2022 nga Astrologja Franceze Christine Haas