Posted in Horoskopi

Kane mbetur edhe 5 muaj/ Astrologia Meri zbulon 3 shenjat qe do i hapen portat e fatit ne vitin 2020

Astrologe Meri Shehu ka treguar se shenja me më pak fat për këtë vit janë Gaforret ndërsa shenja me më shumë fat Bricjapët të cilët…

Continue Reading Kane mbetur edhe 5 muaj/ Astrologia Meri zbulon 3 shenjat qe do i hapen portat e fatit ne vitin 2020
Posted in Horoskopi

Deri më sot keni lexuar horoskopin e gabuar sepse yjet janë zhvendosur/ Kjo është shenja juaj e vërtetë e zodiakut

Yjet janë ndryshuar nga një proces i shkaktuar precesion,do të thotë se ata kanë zhvendosur pozicionin dhe kanë rrënuar të gjitha shenjat tona të zodiakut.Horoskopi…

Continue Reading Deri më sot keni lexuar horoskopin e gabuar sepse yjet janë zhvendosur/ Kjo është shenja juaj e vërtetë e zodiakut
Posted in Horoskopi

Do te merrni ate qe keni pritur/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe do kene ngritjen e madhe ne vitin 2020

2019-ta ishte një vit shumë i vështirë për disa shenja të zodiakut, por pikërisht këto shenja do të venë re se gjërat do të jenë…

Continue Reading Do te merrni ate qe keni pritur/ Keto jane 4 shenjat e horoskopit qe do kene ngritjen e madhe ne vitin 2020
Posted in Horoskopi

Je e ëmbël, apo e keqe? Zbuloje, sipas shenjës tënde të Horoskopit

A jeni aq e ëmbël sa sheqeri apo a jeni pak e keqe? Është e gjitha e shkruar në yje! Zbuloni se ku është shenja…

Continue Reading Je e ëmbël, apo e keqe? Zbuloje, sipas shenjës tënde të Horoskopit
Posted in Horoskopi

Data 19 gusht do te jete kthesa e madhe/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te kete ndryshime

Duke filluar nga dita e sotme, Mërkuri do të bra ktisë të lindurit në shenjën e Gaforres për t’u zhvendosur deri më datë 19 gusht,…

Continue Reading Data 19 gusht do te jete kthesa e madhe/ Kjo eshte shenja e horoskopit qe do te kete ndryshime
Posted in Horoskopi

Horoskopi për ditë e premte, 7 gusht 2020

Dashi Pavarësisht ndonjë debati familjar dhe ndonjë problemi të vogël bashkëpunimi, për shkak se ju doni të bëni diçka dhe partneri nuk është dakord, dita…

Continue Reading Horoskopi për ditë e premte, 7 gusht 2020
Posted in Horoskopi

Do te merrni nje lajm te mire/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Ky është horoskopi për ditën e enjte 6 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën,…

Continue Reading Do te merrni nje lajm te mire/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi
Posted in Horoskopi HOROSKOPI DITOR

I presin ditë të vështira/ Keto jane 3 Shenjat e Horoskopit qe do te kalojne nje periudhe jo te lehte

Sezoni i Gaforreve filloi dhe tani përgatituni për emocione, nota romanticiteti dhe shumë dashuri. Por, jo të gjitha shenjat përfitojnë pozitivitet në një periudhë si…

Continue Reading I presin ditë të vështira/ Keto jane 3 Shenjat e Horoskopit qe do te kalojne nje periudhe jo te lehte
Posted in Horoskopi

Lum si fëmijët që i kanë, njihuni me 5 prindërit më të mirë të zadiakut

Nëse i përkisni një prej këtyre 5 shenjave të horoskopit, atëherë do të jeni një prind i suksesshëm. Kështu të paktën thotë astrologjia, ku ka…

Continue Reading Lum si fëmijët që i kanë, njihuni me 5 prindërit më të mirë të zadiakut
Posted in Horoskopi

Lum si fëmijët që i kanë, njihuni me 5 prindërit më të mirë të zadiakut

Nëse i përkisni një prej këtyre 5 shenjave të horoskopit, atëherë do të jeni një prind i suksesshëm. Kështu të paktën thotë astrologjia, ku ka…

Continue Reading Lum si fëmijët që i kanë, njihuni me 5 prindërit më të mirë të zadiakut