Posted in Horoskopi

Këto janë shenjat që nuk i buzëqesh fati në dashuri

Gaforrja Shumë të fokusuara pas familjes, por përgjithësisht zhgënjehen. Mbase nga pritshmëritë e larta, ose mbase ngaqë e mbytin partnerin me vëmendje. Jo rrallëherë përfundojnë…

Continue Reading Këto janë shenjat që nuk i buzëqesh fati në dashuri
Posted in Horoskopi

Dy shenjat që kanë fat në dashuri dhe në bixhoz

“Kush ka fat në bixhoz, nuk ka fat në dashuri”! Kështu thotë një shprehje e urtë, por nuk ka të vlerë për personat që i…

Continue Reading Dy shenjat që kanë fat në dashuri dhe në bixhoz
Posted in Horoskopi

6 shenjat e horoskopit që duhet t’i mbani gjithmonë pranë vetes, janë super miq për kokë

Miqësitë e vërteta mund të lindin në çdo kohë në shkollë, në marrëdhënie pune, në një udhëtim të gjatë me tren a avion ose edhe…

Continue Reading 6 shenjat e horoskopit që duhet t’i mbani gjithmonë pranë vetes, janë super miq për kokë
Posted in Horoskopi

Shenja e horoskopit që “rrezikon” të mbesë beqare (aq kërkuese është)

Sado mosbesues të jemi, duhet ta pranojmë që kur vjen puna tek horoskopi të gjithë ndikohen në një formë a në një tjetër. Dikush beson…

Continue Reading Shenja e horoskopit që “rrezikon” të mbesë beqare (aq kërkuese është)
Posted in Horoskopi

“Do çliroheni nga kuçedra e…”/ Zonja Meri paralajmëron: Javë e çuditshme ju pret, kujdes nga kjo marrëdhënie

Astrologe Meri Shehu ka nxjerrë parashikimin e yjeve për javen e fundit të gushtit, e thote se “kjo do jete nje vere e cuditshme por…

Continue Reading “Do çliroheni nga kuçedra e…”/ Zonja Meri paralajmëron: Javë e çuditshme ju pret, kujdes nga kjo marrëdhënie
Posted in Horoskopi

GJITHMONË GATI/ PARTNERI MË BESNIK I HOROSKOPIT ËSHTË…

Më besnikët thuhet se janë ata të lindurit nga 23 shtatori në 22 tetor. E kuptuat për kë bëhet fjalë? Për Peshoren. Njerëzit e kësaj…

Continue Reading GJITHMONË GATI/ PARTNERI MË BESNIK I HOROSKOPIT ËSHTË…
Posted in Horoskopi

“NUK HEQIN DORË…”/ ÇDO SHENJË E HOROSKOPIT LIND ME NJË MISION, JA CILI ËSHTË…

Të gjithë kemi një mision në botë, diçka për të arritur këtu deri në ditën e nisjes sonë. Ky mision mund të lidhet me njerëz…

Continue Reading “NUK HEQIN DORË…”/ ÇDO SHENJË E HOROSKOPIT LIND ME NJË MISION, JA CILI ËSHTË…
Posted in Horoskopi

SI TA KUPTOSH SE KA RËNË NË DASHURI? SHENJA E HOROSKOPIT THOTË SE…

Na duhet vetëm shenja e tij/saj dhe pastaj analizojeni vetë! Dashi Ju jeni plot me jetë dhe keni shumë energji. Jeni shumë të logjikshëm në…

Continue Reading SI TA KUPTOSH SE KA RËNË NË DASHURI? SHENJA E HOROSKOPIT THOTË SE…
Posted in Horoskopi

PROFESIONISTË TË VËRTETË/ SHENJAT E HOROSKOPIT QË MASHTROJNË PA U KUPTUAR

Të gjithëve na ka ndodhur që të themi ndonjë gënjeshtër të vogël. Gënjeshtra thuhet për mirë, për të shmangur probleme, për të bërë një përshtypje…

Continue Reading PROFESIONISTË TË VËRTETË/ SHENJAT E HOROSKOPIT QË MASHTROJNË PA U KUPTUAR
Posted in Horoskopi

KA FUQINË T’I ÇMENDË TË GJITHË/ ZBULONI TË VËRTETËN E HIDHUR PËR ÇDO SHENJË TË HOROSKOPIT

DASHI- Kjo shenjë është më egoistja ndër shenjat e zodiak. Dashi është i pavarur si natyrë dhe nuk i intereson shumë për të tjerët.Sipas tyre,…

Continue Reading KA FUQINË T’I ÇMENDË TË GJITHË/ ZBULONI TË VËRTETËN E HIDHUR PËR ÇDO SHENJË TË HOROSKOPIT